Новини ЕІУ

Подвійна перемога управлінців персоналом

Нещодавно в НТУ «Харківський політехнічний інститут» відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів ЗВО зі спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» освітнього ступеня «бакалавр» і «магістр». За перемогу на звання кращих випускових робіт України змагалась майже сотня студентів вишів Одеси, Луцька, Львову, Харкова, Житомира, Кременчука та Києва, яких оцінювала кваліфікована комісія на чолі з економістом-науковцем, редактором журналу «Іnnovative Marketing» Петром Перервою.

У категорії магістерських дипломів срібним призером стала цьогорічна випускниця освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління Яна Сиволобова (керівник – доцент Ліана Мазник), яка представила власні розробки щодо оптимізації обліку та використання робочого часу ПАТ «Альфа-Банк», адаптувавши до українських реалій світові моделі гнучких форм зайнятості і ввівши практику тайм-менеджменту для керівників контакт-центру банку, ким, до речі, працює.

Серед бакалаврів «бронзу» здобув управлінець персоналом Богдан Репей (керівник – старший викладач Юлія Гринюк), запропонувавши в роботі вирішити проблему плинності кадрів одного з підприємств корпорації Nestlé шляхом впровадження конфлікт-коучингу та лінійного програмування в процес прийняття кадрових рішень щодо прийому, звільнень та переведень співробітників на вакантні посади.    

Вітаємо наших вихованців та їх наукових керівників з успішними результатами співпраці, бажаємо нових нестандартних ідей і рішень.