Новини ЕІУ

Про ренесанс мовою Шекспіра

Нещодавно для студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальності "Менеджмент" старший викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Божок Наталія та гість зі Сполучених Штатів Америки Stuart Snuggs провели святкове засідання English Speaking Club на тему "Renaissance poets".
Епоха Відродження дала цілу когорту визначних авторів, імена яких залишаються і по сьогоднішній день яскравими зірками на тлі світової літератури, таких як Вільям Шекспір, Данте Аліг'єрі, Франческо Петрарки, Джованні Боккаччо, Франсуа Рабле, Мігель де Сервантес, Карпіо Лопе де Вега та інші.
Впродовж заходу студенти ННІ ЕіУ робили презентації про життєвий шлях та творчість митців епохи Відродження, читали уривки творів Франческо Петрарки, Джованні Боккаччо та декларували сонети Вільяма Шекспіра мовою оригіналу. Крім того, студенти інституту ЕіУ виконували цікаві, творчі завдання у групах та індивідуально.
Поезія та твори видатних митців надихнули студентів на філософську дискусію з гостем заходу Stuart Snuggs. Зустріс пройшла у теплій й дружній атмосфері, допомогла нашим студентам розрити прекрасний світ поезії Ренесансу та завершилася солодким частуванням.