Новини ЕІУ

Скриньку досягнень поповнили фінансисти ЕіУ

Традиційно досить плідним видався квітень для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління. Студенти-фінансисти взяли участь у ІІ турі всеукраїнських студентських олімпіад і гідно представили рідний університет, показавши високі результати. Підтвердженням тому є призові місця, з якими фінансисти повернулися в стіни ЕіУ.

За результатами участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» нагороджена Яна Галицька – диплом 2-го ступеня (науковий керівник д.е.н., проф. Лада Шірінян).
За результатами участі в олімпіаді з дисципліни «Страхова справа» (м. Тернопіль) нагороджені: Валентина Фомина – диплом 3-го ступеня; Яна Галицька – диплом 4-го ступеня; Анжела Стрілець – диплом 5-го ступеня.
За результатами участі в олімпіаді з дисципліни «Фінанси» (м. Дніпро) нагороджена Аліна Новак – диплом 3-го ступеня.
За результатами участі в олімпіаді з дисципліни «Фінансовий менеджмент» (м. Луцьк) нагороджені Аліна Бондаренко та Ірина Кравченко – дипломи 4-го ступеня.
За результатами участі в олімпіаді з дисципліни «Державні фінанси» (м. Харків) нагороджені Валентина Фомина та Сергій Бухарев – дипломи 4-го ступеня.

Колектив ННІ ЕіУ та, особливо, кафедри фінансів пишається такими результатами наших студентів. Бажаємо вам нових здобутків і стрімкого професійного зростання!