Новини ЕІУ

Маркетологи в ритмі досягнень

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління завжди активно та результативно  беруть участь у різноманітних конкурсах та наукових олімпіадах.

Цього року у III Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг», який відбувся у Хмельницькому національному університеті, наша студентка Анастасія Бутрій представила бакалаврську роботу на тему:  «Дослідження використання концепції маркетингу взаємовідносин в діяльності підприємства» (керівник – доцент Бєлова Т.Г.).

Високий рівень підготовки студентки ННІ ЕіУ підтверджувався 7 публікаціями та актом впровадження результатів проведеного дослідження в навчальний процес НУХТ.

За результатами конкурсної комісії Анастасія  Бутрій  посіла почесне друге місце та отримала диплом II ступеня.    

Участь студентів інституту ЕіУ у таких конкурсах дає можливість виявити талановиту молодь та залучити її до наукового середовища обраного фаху. Ми переконані, що отримані високі знання в університеті та досвід при виконанні конкурсних робіт допоможуть молодому поколінню маркетологів ЕіУ конкурентно та перспективно працевлаштуватися.

Широ вітаємо Анастасію та її керівника доц. Тетяну Бєлову з продемонстрованим високим результатом та бажаємо не збавляти обертів професійного зростання!