Новини ЕІУ

Dance FEST NUFT 2019: втретє переможці!

24 квітня в актовій залі НУХТ відбувся третій загальноуніверситетський фестиваль-конкурс танцю "NUFT DANCE FEST", що приурочений до міжнародного дня танцю і став доброю традицією нашого університету. Це свято неймовірних емоцій та шаленого ритму, учасники якого змагаються за перемогу у трьох номінаціях: сольне, дуетне та командне виконання. 

Фестиваль організували та провели за підтримки студентської ради та активу Навчально-наукового інституту економіки і управління спільно з Центром культурного розвитку та патріотичного виховання НУХТ.

Цього дня актова зала стала сценою для найкращих талантів університету. Учасників активно підтримували директор ННІ ЕіУ Олег Шеремет та заступник директора Олександр Тимченко, а також студенти-активісти нашого інституту.

Активну участь у конкурсі взяли представники усіх факультетів/інститутів, а саме - факультет біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) «LEGO», факультет автоматизації і комп’ютерних систем (АКС) «АКСband», Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого (НН ІТІ) «Flame», факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) «ГРТБ Family», Навчально-науковий інститут харчових технологій (ННІ ХТ) «Little Party».

Честь Навчально-наукового інституту економіки і управління захищала яскрава талановита команда «DANCE FORMATION» до складу якої ввійшли: Катерина Горська, Анастасія Ігнатенко, Анна Баранова, Анна Біличенко, Валерія Діденко, Дар'я Добровольська, Олександра Іванова, Яна Івасюк, Дар'я Ісаєва, Марія Котлярова, Софія Лук'янчук, Вікторія Мусевич, Анастасія Панасюк, Альона Петрухан, Аліна Пушкар. 
А наша студентка Аліна Козіна представляла інститут у сольному виконанні.

Кожен виступ був неповторний. Глядачі могли побачити не тільки запальні колективні танці, а й проникнутися чуттєвими сольними виступами, брейк-дансом, контемпом та іншими неймовірними стилями і композиціями.

Наші неймовірні дівчата з «DANCE FORMATION» традиційно вразили журі і публіку нестандартними костюмами, яскравим макіяжем та, головне, злагодженою і потужною майстерністю виконання танцю. Мікс музичних треків, креативні сценічні рішення не залишили байдужим жодного глядача. 

Наприкінці програми всі завмерли в очікуванні того, хто ж переможе?!

За підсумками оцінювання виступів компетентним журі у складі заслуженого артиста України, в минулому соліста Національного академічного ансамблю танцю імені Павла Вірського, режисера-постановника, судді міжнародної категорії з хореографії Юрія Вернигора, керівника танцювальної студії ансамблю пісні і танцю «Світанок» Ангеліни Кузьмич, хореографа-постановника, викладача хореографії Галини Матушкіної і віце-президента Асоціації бально-спортивного танцю України, судді вищої всеукраїнської категорії Олександра Горовецького, танцювальний колектив ННІ ЕіУ "DANCE FORMATION" здобув почесне І місце у номінації «Командне виконання» та вкотре довів свою професійну майстерність. Адже вже  третій рік поспіль наші студентки стають головними призерами конкурсу! 

Усі учасники фестивалю отримали незабутні враження та спогади, а також були нагороджені почесними дипломами і кубками за призові місця. Щиро дякуємо усім командам, дуетам та сольним танцівникам третього загальноуніверситетського фестивалю-конкурсу танцю "NUFT DANCE FEST" за те, що саме ви створювали шалену атмосферу позитиву, вражали постановками та дарували всім свої неймовірні емоції.

Віримо, що наступного року ми побачимо і зможемо відкрити ще більше нових талантів та неймовірних перевтілень на танцювальній сцені НУХТ. До зустрічі на Фестивалі у 2020 році!