Новини ЕІУ

Фінанси крізь призму професіоналізму

20 березня студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали зустріч на тему "Фінанси крізь призму. Формули успіху".

За запрошенням доцента кафедри фінансів Олени Гнатенко, студенти ННІ ЕіУ мали можливість поспілкуватися з Ігорем Гордейчуком - магістром інноваційно-інвестиційної діяльності, засновником бренду «33ореха.com.ua», співзасновником онлайн-школи творчої професії майбутнього «ArtScriber», комерційним директором «ЛеОрганік» (видобуток і продаж 100 % біо- та еко-викопного добрива для аграрних підприємств).

Лекція-тренінг була спрямована на студентів, які готові до змін в своєму житті, які готові рухатися і починати будувати свій власний шляхи для досягнення фінансової свободи. Спікер запевнив, що молодь з правильними навичками буде здатна зрозуміти і використовувати нові можливості, щоб бути успішними у вік інформації. Студенти інституту ЕіУ жваво брали участь в обговоренні та в практичному тренінгу щодо питань власного фінансового розвитку. 

Ми переконані, що отриманий досвід сприятим глибинному розумінню категорії «фінанси» та фінансових процесів і допоможе ефективно реалізувати свої знання на практиці для досягнення поставлених фінансових цілей.
Наприкінці зустрічі всі учасники отримали відповіді на цікаві питання і тепер знають як вдало реалізуватися в сучасному світі.