Новини ЕІУ

Вчимося ефективно розпоряджатися інвестиціями

15 березня студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали цікавий і корисний захід, організований Центром Біржових Технологій. 

Разом із старшим викладачем кафедри фінансів, к.е.н. Ганною Рогановою студенти ННІ ЕіУ з метою підвищення рівня фінансової обізнаності в цілому, покращення своїх професійних компетентностей та пошуку можливостей реалізації інвестиційних проектів в сучасних умовах брали активну участь у семінарі. Центр Біржових Технологій навчає своїх клієнтів інвестувати кошти з мінімальними ризиками. 

Захопленість темою сприяла швидкому виявленню особливостей, переваг та недоліків інвестування фізичних осіб у творчі продукти, нерухомість, банківські депозити та фінансовий ринок шляхом оцінювання таких об’єктів інвестування за критеріями доходності, ліквідності та окупності.

Наші студенти мали чудову можливість ознайомитися із роботизованою торгівлею на валютному ринку на базі платформи TeleTrade. Наприкінці заходу студенти Інституту ЕіУ отримали не лише яскраві емоції та корисну інформацію,  а й запрошення на участь у фінансовій грі "Cash Flow".

За чудовий семінар, обговорення та емоції дякуємо Центру Біржових Технологій.