Новини ЕІУ

Графіки консультацій викладачів у період дистанційного навчання

Графіки консультацій та прийому академічної заборгованості викладачами кафедр для студентів денної та заочної форм навчання Навчально-наукового інституту економіки і управління

Кафедра обліку і аудиту
        Аудиторія 
В-607:

Прізвище, імя та по батькові

Дата

Час

 Духновська Людмила Миколаївна

11, 24 січня

10.00

 Колос Ірина Василівна

17 січня

10.00

 Кравченко Ірина Йосипівна

11,24 січня

10.00

 Осадча Ганна Григорівна

23 січня

11.00

 Соломчук Людмила Миколаївна

21січня

10.00

 Темчишина Юлія Леонідівна

14, 22 січня

10.00

 Ткаченко Надія Марківна

23 січня

11.00

 Терещенко Тетяна Володимирівна

16, 22 січня

10.00

Аудиторія В-608:

Прізвище, імя та по батькові

Дата

Час

 Кудренко Наталія Володимирівна

21 січня

10.00

 Михайленко Ольга Валеріївна

15, 22 січня

10.00

 Небильцова Валентина Михайлівна

16, 23 січня

10.00

 Ніколаєнко Світлана Миколаївна

17 січня

10.00

 Прохорова Любов Іванівна

15, 25 січня

10.00

 Редзюк Тетяна Юріївна

18, 24 січня

10.00

 Слободян Наталія Геннадіївна

24 січня

10.00

 

Кафедра фінансів

Прізвище, імя та по батькові

Дата

Час

Аудиторія

I тиждень

1.

 Арич М.І.

11.01.19

11:00

В-610

2.

 Кулинич Ю.М.

11:00

В-610

3.

 Бойко С.В.

11:00

В-601

ІІ тиждень

1.

 Климаш Н.І.

15.01.19

11:20

В-610

2.

 Роганова Г.О.

11:20

В-601

3.

 Сотніченко О.А.

11:20

В-601

4.

 Шірінян Л.В.

11:20

В-612

5.

 Толстенко О.Ю.

11:20

В-610

6.

 Стецюк В.М.

11:20

В-610

1.

 Арич М.І.

17.01.19

11:20

В-610

2.

 Кулинич Ю.М.

11:20

В-610

3.

 Бойко С.В.

11:20

В-601

4.

 Гнатенко О.А.

11:20

В-610

5.

 Еш С.М.

11:20

В-601

6.

 Дем`яненко І.В.

11:20

В-610

I тиждень

1.

 Арич М.І.

21.01.19

11:20

В-610

2.

 Еш С.М.

11:20

В-601

3.

 Дем`яненко І.В.

11:20

В-610

4.

 Роганова Г.О.

11:20

В-601

5.

 Сотніченко О.А.

11:20

В-601

6.

 Климаш Н.І.

11:20

В-610

1.

 Ситник І.П.

24.01.19

12:00

В-601

2.

 Бойко С.В.

11:00

В-601

3.

 Гнатенко О.А.

11:20

В-610

4.

 Шірінян Л.В.

11:20

В-612

5.

 Толстенко О.Ю.

11:20

В-610

6.

 Стецюк В.М.

11:20

В-610

1.

 Кулинич Ю.М.

25.01.19

11:20

В-610

2.

 Лисенок О.В.

11:20

В-601

 

Кафедра міжнародної економіки

Прізвище, імя та по батькові

Дата

Час

 Проф. Гуткевич С.О.

14.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

 Проф. Сафонов Ю.М.

14.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

 Доц. Гужва І.Ю.

14.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

 Доц. Каїра Л.Г.

14.01.2019

15.01.2019

16.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

 Доц. Артамонова Г.В.

14.01.2019

24.01.2019

25.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

 Доц. Музиченко Г.Г.  

14.01.2019

17.01.2019

18.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

 Доц. Ковальова М.Л.

09.01.2019

10.01.2019

14.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

15.00-16.00

11.00-13.00

11.00-13.00

 Доц. Рудая М.І.

14.01.2019

22.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

 Доц. Хмара М.П.

14.01.2019

23.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

11.00-13.00

 Ст.викл. Рябенко В.П.

21.01.2019

11.00-13.00

11.00-13.00

 

Кафедра маркетингу

Прізвище, імя та по батькові

08-11 січня

14-18 січня

21-25 січня

 Проф. Страшинська Л.В.

 

 

25.01.2019
(11.00-13.00)

 Проф. Соломянюк Н.М.

 

16.01.2019 
(11.00-13.00)

23.01.2019 
(11.00-13.00)

 Доцент Розумей С.Б.

 

15.01.2019
(10:00-11:30)

25.01.2019
(12:00-14:00)

 Доцент Скригун Н.П.

 

15.01.2019
(10.00-11.30)

25.01.2019
(12:00-14:00)

 Доцент Бєлова Т.Г.

 

16.01.19
(13:00-15:00)

25.01.2019
(12.00-14.00)

 Доцент Крайнюченко О.Ф.

 

16.01.19
(11:00-13:00)

25.01.2019
(12.00-14.00)

 Доцент Капінус Л.В.

 

17.01.2019
(13:00-15:00)

25.01.2019
(11.00-14.00)

 Доцент Ткачук С.В.

11.01.19
(13.00 - 15.00)

18.01.10
(13.00 - 15.00)

25.01.2019
(13.00-15.00)

 Доцент Никоненко А.В.

11.01.19
(11.20-12.40)

14.01.19.
(11.20-12.40)

25.01.2019
(11.20-12.40)

 Доцент Стеценко В.А.

11.01.19
(11,20 - 12,40)

16.01.19
(11,20 - 12,40)

21.01.2019 
(11.20-12,40)

 Доцент Федотова Н.М.

11.01.19
(14:00-15:00)

16.01.19
(14:00-15:00)

23.01.2019
(14:00-15:00)

 Доцент Антонова О.В.

 

 

16.01.2019
(13:00 - 15:00)

 Доцент Соловйова Ю.Є.

 

16.01.2019
(10.00-12.00)

23.01.2019
(10.00-12.00)

 Доцент Прилюк В.Д.

 

 

 

 Доцент Бергер А.Д.

 

14.01.2019
(12:00-13:00)

 

 Доцент Манич Н.Є.

 

16.01.2019
(13:00 - 14:00)

23.01.2019
(13:00 - 14:00)

 Ст.викладач Стахурський В.О.

11.01.19
(14.00 - 16.00)

18.01.19
(14.00 - 16.00)

24.01.2019
(13.00 - 15.00)

 Ст.викладач Степанчук Св.О.

11.01.19
(12.00-14.00)

 

 

 Ст.викладач Нечаєв О.Л.

 

 

 

 Ст.викладач Косовець Л.І.

11.01.19
(11.00 - 13.00)

17.01.2019
(13:00-15:00)

25.01.2019
(10:00-12:00)

 Ст.викладач Семененко К.Ю.

 

17.01.2019
(13:00-15:00)

25.01.2019
(12:00-14:00)

 Ст. викладач Ніколаєнко І.В.

11.01.19
(11.00 - 13.00)

17.01.2019
(13:00-15:00)

25.01.2019
(10:00-12:00)

 Асистент Лелека О.О.

 

 

 

 Асистент Чорноус Л.В.

 

15.01.2019
(10:00-11:30)

25.01.2019
(12:00-14:00)

 Асистент Хав'юк Л.В.

 

  14.01.2019
(10.00-12.00)

    21.01.19
(10.00-12.00)

 Асистент Коношенко Л.В.

 

15.01.2019
(10:00-11:30)

25.01.2019

(12:00-14:00)


Кафедра економіки праці та менеджменту

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Дата

Час

Ауд.

  1.  

 Березянко Тамара Володимирівна

15.01.19

1100-1200

В-041

06.02.18

1100-1200

В-041

2. 

 Баталова Олена Анатоліївна

24.01.19

1100-1200

В-413

04.02.19

1100-1200

В-413

3.

 Безпалько Олена Вікторівна

21.01.19

1100-1200

В-042Б

04.02.19

1100-1200

В-042Б

4.

 Бергер Аліна Дмитрівна

23.01.19

1100-1200

В-310

06.02.19

1100-1200

В-310

5. 

 Болотіна Ірина Миколаївна

24.01.19

1100-1200

В-416

07.02.19

1100-1200

В-416

6.

 Гринюк Юлія Михайлівна

21.01.19

1100-1200

В-045А

04.02.19

1100-1200

В-045А

7.

 Драган Олена Іванівна

23.01.19

1100-1200

В-042Б

06.02.19

1200-1300

В-042Б

8.

 Дунда Світлана Петрівна

04.02.19

1000-1200

В-406

9.

 Євсєєва Ірина Василівна

15.01.19

1100-1200

В-406

12.02.19

1100-1200

В-406

10.

 Ємцев Віктор Іванович

24.01.19

1000-1100

В-416

04.02.19

1000-1100

В-416

11.

 Зєніна-Біліченко Антоніна Сергіївна

16.01.19

1000-1200

В-405

19.02.19

1000-1200

В-405

12.

 Кириченко Ольга Сергіївна

18.01.19

1000-1200

В-416

11.02.19

1100-1300

В-416

13.

 Киричок Олена Валеріївна

10.01.19

1100-1400

В-405

05.02.19

1100-1400

В-405

12.02.19

1100-1400

В-405

19.02.19

1100-1400

В-405

14.

 Коннова Любов Олександрівна

22.01.19

1100-1200

В-406

19.02.19

1100-1200

В-406

15.

 Косарева Тетяна Вікторівна

15.01.19

1100-1200

В-413

04.02.19

1100-1200

В-413

16.

 Кутас Олена Олександрівна

04.02.19

1000-1100

В-406

17.

 Лисенко Олена Анатоліївна

24.01.19

1100-1200

В-407

14.02.18

1100-1200

В-407

18.

 Литвинюк Ольга Петрівна

15.01.19

1100-1200

В-406

04.02.19

1100-1200

В-406

19.

 Мазник Ліана Валеріївна

15.01.19

1100-1200

В-042А

04.02.19

1100-1200

В-042А

20.

 Майстренко Ірина Миколаївна

15.01.19

1100-1200

В-041Б

04.02.19

1100-1200

В-041Б

21. 

 Межинська-Бруй Олена Юріївна

04.02.19

1000-1200

В-416

 

22.

 

 Минко Лілія Миколаївна

15.01.19

1200-1300

В-413

20.02.19

1200-1300

В-413

23.

 Москаленко Вікторія Олександрівна

15.01.19

1100-1200

В-406

12.02.19

1100-1200

В-406

 

24.

 Олійниченко Олена Миколаївна

15.02.19

1300-1400

В-042А

 

 25.

 Осадчук Оксана Павлівна

15.01.19

1100-1200

В-045А

04.02.19

1100-1200

В-045А

26.

 Пенчук Ганна Сергіївна

15.01.19

1100-1200

В-406

04.02.19

1100-1200

В-406

27.

 Пєтухова Ольга Михайлівна

15.01.19

1200-1300

В-413

20.02.19

1200-1300

В-413

28.

 Побережна Марія Петрівна

04.02.19

1000-1200

В-406

29.

 Репіч Тетяна Анатоліївна

15.01.19

1000-1200

В-416

04.02.19

1000-1200

В-416

30.

 Рибачук-Ярова Тетяна Володимирівна

12.02.19

0900-1000

В-416

 31.

 Соломка Ольга Миколаївна

15.01.19

1100-1200

Г-508

32.  Стахурська Світлана Антонівна 25.01.19 1200-1300 В-406
04.02.19 1200-1300 В-406
33.  Тертична Любов Іванівна 15.01.19 1100-1200 В-042А
04.02.19 1100-1200 В-042А
34.  Тур Олеся Василівна 04.02.19 1100-1200 В-406
35. Чигринець Олена Анатоліївна 15.01.19 1100-1200 В-406