Новини ЕІУ

Ефективні дослідження цифрової економіки

Нещодавно у м. Вінниця (у HUB Місто змістів) відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій», участь в якому взяла Аліна Новак, студентка 4-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління. Конкурс організовано хостинг-провайдером HyperHost.UA. за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Ціль проведення: фінансова підтримка обдарованої молоді України в її прагненні навчатись та змінювати майбутнє нашої держави, а також можливість отримати грант або стипендію на навчання.

Протягом 3-х місяців було подано 92 конкурсні роботи, з яких обрали десятку фіналістів із найкращими статтями-дослідженнями – серед них і робота студентки ННІ ЕіУ на тему: «Розвиток цифрової економіки, як основа економічної глобалізації України та штучний інтелект у розрізі шостого технологічного устрою».

Дослідивши цифрову інфраструктуру нашої країни, а саме рівень цифрової економіки та  питання глобалізації економіки України, Аліна розробила та систематизувала конкретні дії задля економічного оцифрування. Також розглянула нову нішу для економіки України – штучний інтелект та визначила: шостий технологічний устрій – це сьогодення чи майбутнє для нашої країни.

За результатами конкурсу роботу було обрано до десятки кращих, а Національний університет харчових технологій отримав  сертифікат на можливість довічного користування послугами хостингу від Хостинг & VPS провайдер – HyperHost.UA безкоштовно.

Вітаємо Аліну із почесним статусом фіналіста Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018 року і бажаємо наукового, фахового зростання та нових яскравих перемог!