Новини ЕІУ

Вчимося керувати економікою

Магістранти та студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь в роботі круглого столу на тему: «Світ та Україна у 2019-му році», який відбувся у Верховній Раді України.

На засіданні розглядалися такі актуальні теми у наступному році як торговельна війна США та Китаю, Brexit, штучний інтелект, зміна поколінь, зростання протекціонізму, російський вплив на енергетичному ринку обговорили учасники під час роботи круглого столу.

Значний інтерес для майбутніх економістів-міжнародників ННІ ЕіУ викликало обговорення питань щодо подолання викликів, які стоять у 2019 році перед Україною – як захистити свої ринки і національного виробника, встояти в умовах гібридної війни, знайти своє місце в добу четвертої промислової революції та створити передумови для подальшого сталого розвитку.

Відвідування таких зустрічей для студентів інституту ЕіУ – спосіб доторкнутися до глобальних економічних проблем країни та потрапити в епіцентр їх вирішення у владних кулуарах. Віримо, що наше майбутнє та економічна стабільність держави буде квітучим та процвітаючим у руках освіченого покоління молодих патріотів.