Новини ЕІУ

Студентка ННІ ЕіУ виборола грант програми ЕРАЗМУС+

У рамках підписаного договору про співпрацю і участь у програмі ЕРАЗМУС+ Щецинський університет (Польща) виділив одне місце для студентів нашого університету. ЕРАЗМУС+ є програмою Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Programme Countries) Програми Еразмус+. Слід нагадати, що ця програмаце - окреме вікно фінансування для України від ЄС на два останні конкурси програми Еразмус+ 2019-2020 рр. на напрям КА1: Міжнародна кредитна мобільність.

Комісія у складі проректора з наукової роботи Олександра Шевченка, директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета, завідувача кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Галини Чередниченко, завідувача сектору академічної мобільності відділу міжнародних зв'язків Вікторії Москаленко та за участю начальника відділу міжнародних зв'язків Ірини Воловик розглянула кандидатури учасників конкурсу.

Варто зазначити, що усі претенденти були варті перемоги, тож робота комісії видалася непростою. 12 грудня після дебатів, за результатами роботи комісії перемогу отримала студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальності "Менеджмент" Вікторія Литвинова. Щиро вітаємо Вікторію з перемогою, бажаємо яскравих емоцій і вражень, нових цікавих знань і точно знаємо, що наша переможниця гідно представлятиме рідний НУХТ.

Слідкуйте за інформацією на нашому сайті, щоб не пропустити анонси нових конкурсів і міжнародних проектів!