Новини ЕІУ

День подяки з Еnglish speaking club

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела засідання клубу “Еnglish speaking club” присвячене “Thanksgiving Day”. Засідання проходило англійською мовою у формі захоплюючої інтелектуальної гри «Брейн Ринг», участь в якій взяли 2 команди, у тому числі й студенти інституту ЕіУ.

Це чудова нагода дізнатися більше про американські традиції та показати свої творчі здібності, які були у нагоді усі 3 раунди гри. Перший та другий раунди вимагали обізнаності про це чудове свято, а ось у третьому потрібно було створити сертифікат-подяку людині, яка зробила вагомий внесок у життя студентів. Звісно, все це супроводжувалося цікавими історіями про традиційне святкування Дня Подяки у сім’ї Stuart Snuggs та Америці загалом. І за результатами брейн-рингу перемогла дружба. 

Гра проходила у дружній та дуже святковій атмосфері. Обидві команди продемонстрували обізнаність, кмітливість та творчі здібності! У фінальній частині засідання Stuart Snuggs отримав від дирекції ННІ ЕіУ пам’ятні подарунки з символікою університету на знак вдячності за його вагомий внесок у розвиток англійської мови в університеті та підтримку студентської молоді.