Новини ЕІУ

Перші кроки в опануванні викладацької майстерності

Незважаючи на те, що до кінця осіннього семестру в Навчально-науковому інституті економіки і управління залишається ще достатньо часу, а Новий рік вабить своїм наближенням на далекому горизонті, вже зараз можна підводити підсумки роботи, зокрема, в аспірантів першого року навчання. Впродовж поточного навчального року вони опановували цілу низку навчальних дисциплін, які в майбутньому не лише допоможуть їм у написанні дисертаційного дослідження, але й дозволять впевнено відчувати себе в аудиторії, викладаючи профільні дисципліни.

Підсумковим етапом вивчення курсу «Методика викладання економічних дисциплін та професійна етика»  (викладач – д.е.н., проф. Лариса Страшинська) для аспірантів ННІ ЕіУ стало проведення лекційного та семінарського занять для студентів молодших курсів нашого інституту. Зацікавленість і хвилювання, азарт і невпевненість – всі ці почуття періодично з’являлися при підготовці до проведення занять у майбутніх викладачів, проте їх відповідальність і наполегливість пересилили всі переживання й сумніви.

Наприкінці листопада першими провели свої лекційні заняття здобувачі Юлія Шишута на тему «Розробка цінової стратегії підприємства» (дисципліна «Ціноутворення на підприємстві» для студентів 4 курсу напряму підготовки «Економіка підприємства», викладач – доц. Ольга Відоменко) та Владислав Малінов на тему «Маркетингова політика ціноутворення» (дисципліна «Основи маркетингу»), викладач – проф. Лариса Страшинська). Впевнено впоравшись з поставленим завданням, вони настільки привернули до себе увагу студентської аудиторії, що цьому могли б позаздрити й викладачі з багаторічним досвідом. І, хоча, на початку лекції ще трохи відчутним було хвилювання, в кінці пари вони так захопились викладанням, що незчулися, як продзвенів дзвоник.

Для наших аспірантів це був не лише залік з дисципліни, але й своєрідна перевірка «на міцність», оцінка відповідності обраній професії та набуття професійного досвіду. Тож, вітаємо їх з маленькою, але такою важливою для них особистою перемогою і бажаємо великих успіхів на шляху до опанування надзвичайно цікавої професії – професії викладача.