Новини ЕІУ

Сеанс спіритизму для HR

Все в дусі Артура Конан Дойла: Лондон, кінець ХІХ століття, під вікнами власного маєтку знайдено тіло заможного британського лорда, співвласника Ост-Індійської торговельної компанії. Детективи Скотлан-Ярду впевнені, що це було сплановане вбивство, проте для обвинувачень бракує доказів. Для того, щоб їх знайти, членів родини лорда та інших підозрюваних збирають на спіритичному сеансі у відомого медіума, аби допитати кожного, поспілкуватись з духом покійного, з’ясувати важливі деталі, яких бракує, і врешті розплутати цей злочин.

Проте справа не з простих, адже вбивцею може виявитись будь-хто з присутніх. І серед них – викладачі та студенти освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління. Саме у такий спосіб вони тренували навики комунікацій, тімбілдінгу, практичної психології та нешаблонного мислення, які належить до компетенцій HR-спеціалістів, на вечірці від Rabota.ua і Questoria – івент-компанії, що працює по франшизі у 8 країнах світу.

Після імпровізованого викриття злочину з ейчарами ННІ ЕіУ поспілкувався керівник київської Questoria, один з кращих знавців клубу «Що? Де? Коли?» і сценарист серіалу «Врятувати боса» Олексій Самульов. Він розповів про досвід компаній у використанні подібних форматів заходів не лише для фану на корпоративах, але і в таких напрямках управління персоналом, як рекрутинг (конкурсний відбір кандидатів), адаптація (Welcome-тренінг), оцінка персоналу (груповий ассесмент-центр), про можливість розробки сюжетів навчальних квестів під конкретні HR-проекти. Тож дякуємо Questoria за навики гейміфікації  та незабутні враження.