Новини ЕІУ

Вдосконалюємо англійську на “Еnglish speaking club”

Нещодавно кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела чергове засідання “Еnglish speaking club”, традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів – Stuart Snuggs та викладача Божок Наталії на цікаву та захоплюючу тему «Advertising techniques».

Засідання розпочалося  з уточнення тематичної лексики для збагачення словникового запасу студентів ЕіУ. На наступному етапі зустрічі вони ознайомились з інформаційним текстами про рекламні техніки «Insight into advertising techniques” та разом з викладачами виділили їх характеристики, головні відмінності  та визначальні риси кожної із них.

Для закріплення отриманих навичок учасникам запропонували переглянути ряд рекламних відеороликів та визначити, які саме техніки в них використовувались. А для того, щоб наші студенти змогли застосувати нові знання на практиці, їм було дано завдання створити у групах власну рекламу певного продукту з використанням рекламних технік, які вони вивчили на засіданні.

Засідання весь час супроводжувався жвавою дискусією, яскравими презентаціями, сміхом та гарним настроєм, що є свідченням ефективності комунікативного підходу у вивченні англійської мови.