Новини ЕІУ

Золотий стандарт ЕіУ

Поза аудиторним часом студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління ведуть активний спосіб життя, беручи участь у громадському, культурному та спортивному житті. Неможливо уяаити без спортсенів ННІЕіУ і Спартакіаду НУХТ. 21 листопада у Спорткомлексі НУХТ відбулася гра з шашок між жіночими командами усіх факультетів та інститутів нашого університету.

Баталії за картатими дошками виявились непростими, та це не зупинило представниць ННІ ЕіУ яскраво продемонструвати своє аналітичне мислення, гострий розум та комбінаційну гру. У кожній партії вони все більше розкривали свої вміння та азартно боролися за перемогу, вигравши у всіх своїх суперників. Честь нашого інституту захищали талановиті спортсменки: Вікторія Кікоть, Катерина Клименко, Олена Ященко.

Тож, результати гри виправдали усі зусилля наших дівчат - почесне перше місце та золоті медалі у Спартакіаді НУХТ з шашок. Щиро вітаємо наших красунь-спортсменок з перемогою, бажаємо успіхів і нових беззаперечних перемог й надалі!