Новини ЕІУ

Курс на розвиток економіки та суспільства

20-21 листопада в університеті працювала IX Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Участь молоді у розвитку економіки та суспільства України», організована кафедрою економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Пленарне засідання розпочала з вітального слова в.о. завідувача кафедри економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ, професор Тамара Березянко. Вона тепло привітала учасників заходу й наголосила, що саме перед молоддю стоїть завдання розбудови нашої держави, їй відповідати на всі виклики сучасності, шукати шляхи виходу із кризи та забезпечення подальшого політичного і соціально-економічного розвитку України.

У рамках пленарного засідання виступили професор Віктор Ємцев з доповіддю «Проривні інноваційні технології сучасності» й аспірант кафедри економіки праці та менеджменту Олександр Тур, який представив свої дослідження за темою «Специфіка виробництва полімерних упаковок для харчових продуктів: маркетинговий аспект».

На секційних засіданнях «Управління розвитком підприємств АПК та переробної промисловості» і «Перспективи розвитку підприємств в умовах євроінтеграції» молоді науковці разом із досвідченими корифеями обговорювали актуальні питання, пов’язані з тенденціями та перспективами розвитку міжнародної економіки, проблемами менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств, економікою підприємств та підприємницькою діяльністю, інноваційним розвитком підприємств. Їх доповіді були присвячені тенденціям розвитку фінансової системи України, фінансової та інвестиційної діяльності підприємств, соціальним проблемам розвитку держави тощо.