Новини ЕІУ

Абсолютні чемпіони!

20 листопада у спорткомплексі Національного університету харчових технологій відбулася вирішальна, фінальна гра Кубка ректора НУХТ 2018 з футзалу.

Нагадаємо, що збірна нашого інституту у груповому турнірі здобула впевнені перемоги над командами факультетів/інститутів НУХТ: збірною факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК), збірною факультету автоматизації і комп’ютерних систем (АКС), збірною факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) та збірною Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІ ХТ) та вийшла до півфіналу турніру.
У півфінальній грі суперниками наших хлопців були спортсмени зі збірної факультету автоматизації і комп’ютерних систем (АКС). Команда інституту ЕіУ продемонструвала потужну гру, здобувши перемогу з рахунком 6-2, та вийшла до фіналу змагань.

У фіналі спортсмени ННІ ЕіУ зустрілись у запеклому двобої із командою Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого (ННІТІ). Матч, як і очікувалося, видався надзвичайно динамічним і хвилюючим. Напружена атмосфера і гостра боротьба за кожен м’яч не покидали вболівальників ні на хилину. Наші хлопці продемонстрували високу майстерність володіння м’ячем, досконалу фізичну підготовку, злагоджену і комбінаційну гру, а також міцний командний дух.

У результаті наша команда отримала впевнену перемогу над суперником із рахунком 4-2 і п'ятий рік поспіль стала володарем «Кубка ректора НУХТ» з футзалу, закріпивши за собою титул незмінного чемпіона турніру. Голами у воротах суперника у фінальній грі відзначились: Олександр Школьний (двічі), Максим Литвинов, Віталій Дзюба.

Збірна ННІ ЕіУ на турнірі виступила у такому складі: Сергій Білобров, Роман Гагун, Максим Даньшов, Віталій Дзюба, Максим Дядюнець, Антон Зіпцер, Антон Іванюта, Влад Іващенко, Володимир Кривоцюк, Максим Литвинов, Владислав Тягній, Олександр Школьний. Тренер - відповідальний за спортивно-масову роботу Навчально-наукового інституту економіки і управління Валерій Данилюк.

Усією дружною родиною Інституту економіки і управління ми з великою радістю вітаємо нашу команду з перемогою і завоюванням звання володарів Кубка ректора НУХТ 2018 з футзалу! Бажаємо вам, наші чемпіони, невичерпної сили, енергії та спортивного духу для підкорення все нових вершин життєвого Олімпу!