Новини ЕІУ

Розвиваємось з Get Business Festival 2018

Викладацький колектив Навчально-наукового інституту економіки і управління всіляко сприяє, аби жодна подія, що стосується саморозвитку, підприємництва, управління персналом, піару, маркетингу не проходила без наших студентів. 14 листопада студенти спеціальності "Маркетинг" та освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕіУ відвідали фестиваль для малого бізнесу – Get Business Festival 2018, який вкотре вразив своєю масштабністю та цікавістю.

Місцем для проведення івенту обрали НСК «Олімпійський» за участі більше 3000 підприємців та гостей, й близько 100 спікерів, як розповідали про тонкощі бізнесу та підприємництва, а також допомагали розібратися з питаннями, які гальмують розвиток малого та середнього бізнесу.

Майбутнім фахівцям інституту ЕіУ було надзвичайно корисно побувати на фестивалі й отримати багато нових знань, до прикладу, вони дізналися чого хоче сучасний споживач, як формуються тенденції зміни його потреб та бажань; як якісно зробити сайт підприємства та створити рекламу, щоб утримати клієнтів; чим мотивувати працівників, особливості та тонкощі управління перосналом, продажу, експорту та особистої ефективності.

Завдяки розглянутим кейсам студенти ЕіУ змогли наглядно зрозуміти, як працює  система бізнесу. Спікери розповідали реальні історії, іноді навіть невдачі, а потім показували шляхи вирішення, давали дієві поради, що допоможуть в роботі в майбутньому.

Приємним завершенням грандіозної події було After party, що залишило нашим студентам море вражень і емоцій. Цікаві й досвідчені доповідачі, спраглі до знань глядачі, різноманітні смаколики, танцюючі роботи та шалена музика зарядили на повну, додали бажання пізнавати нове і стати кращими в професії. Дякуємо #GetBusinessFestival-2018! До наступного року!