Новини ЕІУ

Магія таємничої казки на Вечорі інституту ЕіУ

15 листопада в актовій залі НУХТ відбулося неймовірне свято казки, спражніх див та магії, на яке чекали не лише студенти, а й університет загалом - Вечір Навчально-наукового інституту економіки і управління "Аліса в країні чудес". Творча команда інституту ЕіУ завзято та наполегливо готувалися до цієї події, враховуючи найдрібніші деталі від написання сценарію, відточення акторської гри, режисури та постановки концертних номерів - до найменшого елементу казкових декорацій. І все задля того, аби перенести глядів в атмосферу естетитики та гармонії.

На королівському годиннику 16:30, заповнена зала, публіка затамувала подих в передчутті казки. Серед гостей - проректори університету, директор ННІ ЕіУ Олег Шеремет, директори та декани інститутів і факультетів НУХТ, викладачі, студенти та випускники. І ось, дійство розпочинається. В центрі зали з’являється Червона Королева (Ємілія Омельченко) зі своєю охороною (Андрій Прищепа, Валерій Литвиненко). Вона так часто перебуває в роздратованому стані, що навіть такий урочистий день не став виключенням. Піднявшись на сцену, гучним та пронизливим голосом вона звертається до дівчини у червоному з претензіями, адже тільки вона має право ходити у кроваво-чарівних кольорах, люто наказує охороні: "Голову геть!». Армія виводить дівчину із зали… Але не вона єдина була помічена у зазіханні на королівську владу. О лихо, заступник директора ННІ ЕіУ Олександр Тимченко насмілився одягнути червону краватку, за що ледь не був покараний. На щастя, Червона Королева змилувалась. Проте все ж розпорядилася відтяти голову тому, хто зі слів селянина (Маргарита Запорожець), спалив ціле село. 

Сюжет розгортається, з приголомшливою новиною прибуває гонець та повідомляє: "До Королівства завітала сама Аліса!" Королева наказує спіймати цю самозванку й розлючена йде геть. Картина переносить глядачів у чарівний ліс, на сцені з’являються одвічні друзі Лупа і Пупа (Даніїл Головачов, Даніїл Капля) - два брати, які помічають Алісу (Вілена Загазей) та вирішують дізнатися чи жива вона. Аліса прокидається та не розуміє, що з нею сталося: «Голова болить, ніби вчора Вечір Інституту був!» Пупа та Лупа не гають часу та скоріш забирають її, аби познайомити з Білою Королевою (Віолетта Резник). Знайомство проходить у приємній й дружній атмосфері, Королева зачаровує дівчину розповідями про її неймовірні ліси, вічнозелені луги, про часи, коли сестринська любов переповнювали серця обох Королев - солодкі слова вводять Алісу в оману...

Тим часом, ми вже на чаюванні у Божевільного Капелюшника (Богдан Потєхін), персонаж якого безперестанку насолоджується чудодійним чаєм. Він мандує та привозить різноманітні сорти напою з усіх країн світку. Ласує чаєм разом з ним Борис Йосипович Чешир (Дарія Нагорнюк), який вміє зникати – як повністю, так і частково, – залишаючи лише посмішку або голову. Він випромінює спокій, поважність, а малодушність ховає за звабливою посмішкою. Чешир розповідає головній героїні, що всю історію Королівства веде у своїх літописах старий писар (Владислав Кондратенко), і саме він допоможе дівчині розгадати таємницю зачарованого лісу. 

Історія продовжується зустріччю Аліси з Кроликом (Ольга Коба), який за дозу моркв'яного відводить її до славнозвісного писаря. Проникаючи в його комору,  серед купи книг вона знаходить клаптик від сукні Білої Королеви. А наступна сцена відкриває підступне нутро світлої Королеви, невідомим чаєм вона споює Червону Королеву та Алісу. Світло гасне... голос за кадром сповіщає: "Напевно, ви очікуєте, що кінець цієї історії залишиться загадкою для кожного з вас? Проте, цього разу ми підготували для вас щасливий розвиток подій" і по черзі зачитує кумедні й захопливі історії, які сталися з нашими героями в майбутньому.
Неймовірним танцювальним сетом протягом усього концерту супроводжували історію наші талановиті танцівниці з Dance Formation. Яскраві костюми, несподівані хореографічні рішення вражали креативністю та самовіддачею кожної з них. Енергетикою драйву зарядив гостей вокально-інструментальний Гурт нашого інституту "А5" із піснею Nirvana "Smells Like Teen Spirit". Своїми прекрасними голосами зачарували публіку запальні, ніжні, харизматичні вокалісти: Анастасія Долюк, Анастасія Казакова, Анастасія Бабенко, Волетта Резник, Марія Галактіонова.

Розповіді про часи, коли ЕіУ вигравав у КВН, про писаря, якого буревій відніс в ту частину лісу куди навіть Червона Королева боїться ступати, про Кролика, який є авторитетом лісу та про сестринські відносини гармонічно перепліталися з глибоким філософським підтекстом у такій, здавалось би, казковій історії. Творчі композиції й харизматична акторська гра подарували кожному глядачеві незабутні враження від свята, що влаштувала велика родина ЕіУ! Щиро дякуємо усім учасникам і гостям нашого свята за те, що стали частиною історії, яку ми творимо. Адже для нас "ЕіУ - це життя, а не мить"!