Новини ЕІУ

Нові горизонти стажування управлінців персоналом

Нещодавно за сприяння в.о. завідувача кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління Тамари Березянко і начальника відділу міжнародних зв’язків НУХТ Ірини Воловик для управлінців персоналом 3 курсу була організована зустріч із представниками туроператора Ideas&Journey Travel. Запрошені спікери презентували програму оплачуваного професійного стажування для студентів в Болгарії, ліцензовану Міністерством праці та соціальної політики Республіки. Вона передбачає їх офіційне працевлаштування в готельно-ресторанній індустрії курортних зон Чорноморського узбережжя та гірськолижних курортів цієї країни.

Студенти спеціальності "Управління персоналом та економіка праці" ННІ ЕіУ дізнались подробиці стажування на літній період (вакансії, права і обов’язки роботодавців й представників в Україні, перелік необхідних документів, етапи відбору, рівень оплати праці, особливості працевлаштування згідно Трудового кодексу Болгарії) та поспілкувались з однією із колишніх учасниць програми, яка поділилась позитивними враженнями та напрацьованим досвідом.

За результатами зустрічі на кафедрі сформовано робочу групу викладачів, які відповідатимуть за новий напрямок закордонного стажування студентів, можливості якого можуть бути використані вже під час проходження ними виробничої практики восени 2019 року.