Новини ЕІУ

Найцікавіше від провідних спеціалістів для студентів ННІ ЕІУ

Студентське життя в Навчально-науквовому інституті економіки і управління сповнене яскравими подіями, а навчання завжди пов'язане із набуттям практичного досвіду. Нещодавно студенти спеціальності "Маркетинг", "Реклама та зв'язки з ромадськістю", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" разом із викладачами та кураторами відвідали ряд цікавих майстер-класів на ярмарку вакансій, який проходив у стінах НУХТ за сприяння відділу працевлаштування.

Майбутні маркетологи, підприємці та рекламісти інституту ЕіУ із вуст провідних спеціалістів дізналися про найефективніші секрети успішного працевлаштування, таємниці вдалого ведення переговорів, сучасні тренди в управлінні підприємством та ще багато того, що знадобиться їм як для кар’єрного зростання, так і для особистого самовдосконалення.

Серед спікерів, які поділились з нашими студентами своїм досвідом, були успішні особистості у різних сферах діяльності: засновник HR-компанії "Uniskill" Катерина Вольська та провідний рекрутер цієї компанії Валерія Крамар, генеральний директор будівельної групи компаній АЗБІ Сергій Загородній та менеджер по роботі з персоналом Наталія Денисюк, заступник директора з персоналу ТОВ "Київський БКК" Тетяна Безбородько, засновник United Physiognomics Center Олександр Іванов та інші.

Студентам цікаво було дізнатись, як пройти співбесіду "на відмінно", що таке 4-колірний менеджмент, як вікові традиційні технології поєднуються із новаторськими підходами на провідних українських підприємствах і яким чином визначити тип людини по рисах її обличчя та, на цій же основі, знайти своє професійне покликання. 

У перерві між майстер-класами молоді маркетологи ННІ ЕіУ отримали змогу поспілкуватись із представниками відомих компаній і, можливо, обрати саме ту, де в найближчому майбутньому вони реалізують себе як провідні спеціалісти.