Новини ЕІУ

Англійською про важливі цінності

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління в традиційному ритмі продовжуються засідання “Еnglish speaking club”.

Резидент спікен клабу зі Сполучених Штатів - Stuart Snuggs та викладач Наталія Божок обрали для обговорення суспільно важливу тему “Social advertising: Homelessnimals”. Таким чином, привертаючи увагу учасників до проблем безпритульних тварин та підтримки західноєвропейських цінностей. Обговорення розпочалося з перегляду соціального відеоролика про тварин, які втратили свою домівку. Stuart Snuggs та Наталія Божок поділилися зі студентами ННІ ЕіУ реальними зворушливими історіями про чотириногих друзів, які відчайдушно чекають на своїх господарів .

На наступному етапі засідання студенти інституту ЕіУ ознайомились з інформаційними текстами і обговорили проблеми притулків для тварин у Європі, США та Україні. Проаналізувавши матеріал, викладачі та студенти вирішили розробити стратегію подолання порушеної проблеми. Для цього вони дослідили досвід американських студентів, які активно допомагають безпритульним тваринам, і визначилися з власним планом дій, які допоможуть братам нашим меншим знайти свій дім.

Засідання сприяло не тільки розвитку іноземної комунікації студентів, а також виховувало у них моральні та людські цінності.