Новини ЕІУ

Тонкощі тайм-менеджменту для викладачів

Забезпечення якості освіти обумовлюється розширенням компетенцій професорсько-викладацького складу Навчально-наукового інституту економіки і управління. Яскравим зразком багатогранного професійного збагачення є представники кафедри маркетингу ННІ ЕіУ.

Доцент кафедри Вікторія Стеценко відвідала черговий тренінг проекту «Медіа Мозок», що організований провідним телеканалом України, СТБ. Захід спрямований на опанування сучасних методик тайм-менеджменту та вивчення моделей формування ефективного дня. Спікер тренінгу, Валерія Ільїна, провідний в країні фахівець з HR, поділилась практичним досвідом управління робочими задачами, провела детальний аналіз сучасних поглядів на тайм-менеджмент, організувала командну роботу щодо планування та допомогла в пошуку шляхів оптимізації традиційної для кожного учасника діяльності.

Прагнення викладачів інституту ЕіУ до розвитку демонструє високий рівень самосвідомості, готовність до змін в професійному середовищі та прагнення отримувати кращі результати з метою підтримки міжнародних стандартів якості освіти. Отримані знання з тайм-менеджменту будуть застосовані Вікторією Стеценко у викладацькій та науковій роботі.