Новини ЕІУ

Розширюємо кордони нового досвіду

Професор кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Соломянюк взяла участь в серії тренінгів, які були організовані в рамках проекту «Інноваційний університет і лідерство Фаза IV: комунікаційні стратегії і відносини університет школа». Тренінги проходили з 8 жовтня по 2 листопада 2018 року на базі Варшавського та Ягеллонського університетів у Польщі.

В рамках тренінгової програми, знаннями щодо організації комунікацій ділилися спеціалісти відділів: Комерціалізації знань/технологій, Інкубатора Варшавського університету, Інтелектуальної власності, Міжнародної співпраці, Суспільної комунікації, Професійного промотування студентів та випускників, Аплікаційних дипломних робіт, Обслуговування досліджень, Тренінгів та промотування, Волонтеріату та інших.

Крім того, організаторами були запропоновані консультації для надання учасникам інформаційної підтримки у підготовці мікропроектів, представлення яких заплановане на травень 2019 року. Заплановані до реалізації у ВНЗ України мікропроекти учасників, в тому числі Наталії Соломянюк на тему «Налагодження комунікації між студентами кафедри маркетингу ННІ ЕіУ та працедавцями», представлено комісії у складі: координатор проекту - екс. заступник міністра, Міністерство освіти і науки України Фініков Т. В., Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Шаров О. І., декан факультету «Artes Liberales» Варшавського університету проф. Роберт А. Сухарський.

Підсумовуючи, варто додати, що проходження тренінгів як елемент підвищення кваліфікації, сприяє розширенню кругозору та здобуттю нового досвіду викладачами ННІ ЕіУ.