Новини ЕІУ

Краще резюме - на рахунку ейчарів ННІ ЕіУ!

В рамках традиційного job fair «Кар’єра у великому місті» центр працевлаштування «Перспектива» КНЕУ ім. В. Гетьмана організовує для студентів українських вишів конкурс резюме «CV FOR THE CITY». До складу журі, в тому числі залучаються HR-спеціалісти провідних компаній України. Цьогоріч учасниками заходу стали Credit Agricole, Mars, EVO, JTI, MAZARS, EY, Nestle, Unilever, 1+1 Медіа, Baker Tilly та ще понад 20 роботодавців, зацікавлених у молодих HiPo кандидатах. Критеріями оцінки були якісний контент, його структурованість, оригінальність дизайнерських рішень та грамотна візуалізація даних, зокрема, в онлайн-сервісах, інші «фішки» вдалого CV.

Резюме студентки 4-го курсу освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕіУ Тетяни Спеки отримало 35 балів із 35, тож за підсумками здобуло перше місце в трійці фіналістів, яких запросили на урочисту церемонію нагородження для вручення відзнак від керівництва вишу та фірмових подарунків.

На рахунку Тетяни – це ще одна перемога у професійних конкурсах (адже резюме – не лише головна візитівка шукача роботи, але й інформаційна база для рекрутера, з якою наша вихованиця вже тренується працювати), і колектив кафедри сподівається, що не остання.