Новини ЕІУ

Професійні івенти міжнародників

26 жовтня на кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління традиційно, в рамках наукового семінару кафедри «Інформаційна культура в сучасному світі», відбувся круглий стіл на тему: «Привабливість та пріоритетність інвестування галузей економіки». Захід пройшов під керівництвом Голови наукового комітету, завідувача кафедри міжнародної економіки, професора Світлани Гуткевич. 

Про свою участь заявили п'ятдесят чотири учасники з різних ВНЗ та наукових установ: Національного університету харчових технологій, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національної академії статистики, обліку та аудиту, Київського національного університету культури та мистецтв, Інституту інформатизації та моделювання економіки Міністерства економічного розвитку та торгівлі, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАНУ", Національного університету «Львівська політехніка». 

В дискусіях взяли участь як викладачі, так і аспіранти та студенти інституту ЕіУ, Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Київського національного університету культури та мистецтв та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Варто зазначити, що усі доповіді були змістовними та цікавими, але особливої уваги заслуговує доповідь аспіранта НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Владислава Рябенка (науковий керівник - професор Світлана Гуткевич) та студентки КНУКіМ Альбіни Бружи. 

Після проведення результативного круглого столу, в студентському клубі НУХТ викладачі та студенти-міжнародники відзначили своє професійне свято. З теплими словами вітання виступили директор ННІ економіки і управління Олег Шеремет, завідувач кафедри, професор Світлана Гуткевич, заступники директора Наталія Слободян та Олександр Тимченко. 

Студенти-організатори підготувалися і провели цікаву вікторину, де всі охочі мали можливість проявити свої знання з економічних дисциплін. В результаті запеклої «битви розумів» перемогу здобув студент 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ігор Галушка.

Раді успіхам переможця та щиро вітаємо членів кафедри міжнародної економіки ННІ ЕіУ з їх професійним святом! Бажаємо нескінченної енергії, завзяття і  наснаги для підкорення найвищих наукових вершин.