Новини ЕІУ

Знак якості викладацької майстерності

Сезон проведення відкритих лекцій викладачами Навчально-наукового інституту економіки і управління  продовжується на кафедрі маркетингу. Студентам 3 курсу спеціальності „Журналістика” (освітня програма „Реклама та зв'язки з громадськістю”) прочитала лекцію доцент кафедри Наталія Манич. Заняття було присвячене типологічно-стильовим особливостям графічного дизайну в межах навчальної дисципліни „Дизайн у рекламі та PR”.

Протягом 80 хвилин студенти ННІ ЕіУ дізналися про такі напрями сучасного дизайну, як фірмовий стиль та дизайн у рекламі, дизайн інтерфейсів і дизайн пакування, дизайн друкованої продукції та motion-дизайн, а також познайомилися із сучасними стилями графічного дизайну – pop-art, memphis та flat-art. Окремо лектор приділила увагу переліку практичних вмінь і навичок, необхідних для ефективної роботи графічного дизайнера в різних галузях рекламного виробництва. Численні приклади графічного дизайну були продемонстровані за допомогою мультимедійної презентації, що дозволило наочно засвоїти обговорюваний матеріал.

На відкритій лекції були присутні представник Навчально-методичного управління університету Алла Оскілко, виконуюча обов'язки завідувача кафедри маркетингу Вікторія  Стеценко та викладачі кафедри маркетингу ННІ економіки і управління. Наостанок, слід зазначити, що заняття було проведене на високому методичному рівні з дотриманням усіх чинних норм і вимог.

Вітаємо лектора та студентів з успішним проведенням відкритої лекції та бажаємо незгасаючого запалу до науки і розширення професійних знань.