Новини ЕІУ

Освіта європейського рівня

Організація освітнього процесу згідно з європейською практикою – один з ключових напрямків роботи команди кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління. Задля цього студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Управління персоналом та економіка праці» вже мають можливість вивчати дисципліни, що викладаються на аналогічних спеціальностях у європейських вишах, навчатись на англомовному проекті, завдяки напрацьованим зв’язкам кафедри отримувати другий диплом в ряді країн Європейського Союзу. Аби бути в курсі трендів вищої освіти у Європі в.о. завідувача кафедри Тамара Березянко разом із колегами, відповідальними за міжнародну академічну мобільність Ліаною Мазник та Вікторією Москаленко, відвідали виставку «Міжнародна освіта», що відбулась у готелі «InterContinental Kiev» за підтримки програм обміну студентів і науковців DAAD, Erasmus+.

Викладачі інституту ЕіУ, вільно володіючи англійською, мали безпосереднє спілкування з колегами із топових університетів понад 15 країн ЄС, Канади і США щодо змісту їх навчальних програм за випусковими спеціальностями кафедри на рівні бакалаврату і магістратури, грантів на стажування науково-педагогічних працівників, вимог приймальних комісій і ходу протікання вступних кампаній, корисних порад зі складання екзаменів TOEFL, IELTS і GMT, вартості навчання, досвіду партнерства іноземних ВНЗ із роботодавцями та його нестандартних форматів, рекламної активності європейських закладів вищої освіти.

Переважний контингент присутніх на заході – батьки з майбутніми абітурієнтами, які планують навчання за кордоном, тож конкуренція у українських вишів серйозна і виживатиме сильніший. Враховуючи це, та отримані лайфхаки, колектив кафедри економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ й надалі продовжуватиме курс на підтримку європейського рівня надання освітніх послуг задля забезпечення конкурентоспроможності своїх випускників – менеджерів та HR-фахівців на ринку праці, в тому числі через розширення перспектив їх працевлаштування у міжнародних компаніях в Україні. Тим більше, що позитивний досвід цього у кафедри вже є.