Новини ЕІУ

Професійне свято в найкращих традиціях

18 жовтня в нашому університеті харчовики України традиційно відзначають День працівників харчової промисловості. Цього року на професійне свято в НУХТ завітали високопосадовці, президенти і голови галузевих асоціацій, керівники й співробітники підприємств харчової промисловості різних форм власності.

Студентський та викладацький колективи Навчально-наукового інституту економіки і управління приготували виставку своїх кращих досягнень, що вражала досвідчених професіоналів вагомістю й креативністю, а тим часом в актовій залі на них чекала святкова програма. Урочисті збори з нагоди свята розпочалися з виконання Гімну України. Свої вітання харчовикам надіслали Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Тепло й щиро привітав колег ректор нашого університету, професор Анатолій Українець.

Також за традицією відбулося нагородження кращих із кращих працівників галузі за підсумками роботи протягом року. Приємно зазначити, що серед нагороджених є і фахівці ННІ економіки і управління. Дипломами Мінагрополітики відзначені:
- доцент кафедри маркетингу Лариса Капінус;
- доцент кафедри економіки і права Інна Ковальчук;
- старший викладач кафедри обліку і аудиту Валентина Небильцова;
- доцент кафедри фінансів Михайло Арич.

З нагоди свята вітаємо усіх працівників харчової промисловості України й бажаємо незгасаючого оптимізму, плідної праці, здійснення усіх задумів на благо та розбудову нашої держави.