Новини ЕІУ

Переможні починання з впевненістю у майбутньому

  З 9 по 17 жовтня 2018 року у спорткомплексі нашого університету проходили ігри баскетбольного турніру у рамках Кубку першокурсника. Участь в ньому взяли збірні усіх інститутів та факультетів Національного університету харчових технологій.


  Протягом запеклих змагань глядачі були не в змозі приховувати емоцій і переживань, тож вболівання за свої команди набувало ще яскравіших фарб. Кожен щиро вірив у перемогу своєї збірної, наставники давали поради та підтримували командний дух. А ми  дружною студентською торсидою Навчально-наукового інституту економіки і управління ні хвилини не сумнівалися, що перемога буде за нашою командою.


  Наші хлопці-першокурсники справдили сподівання відданих вболівальників, здобувши яскраві та впевнені перемогу в усіх іграх: перемогли команду факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) з рахунком 32:18, збірну Навчально-наукового інженерно-технічного інституту імені акдеміка І.С. Гулого (ННІТІ) - 30:8, збірну факультету готельно-ресторанного та туричтичного бізнесу (ГРТБ) - 27:26 і команду Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІХТ) із рахунком 44:26. Таким чином, здолавши усіх своїх суперників, збірна команда першокурсників ННІ ЕіУ впевнено завоювала Кубок першокурсників НУХТ з баскетболу!
  Команда-чемпіон Інституту економіки і управління виступала в такому складі: 
Дмитро Бойко, Дмитро Василенко, Антон Кравець, Тимофій Поступайло, Владислав Рабодзєй і Руслан Сидоренко.
Пишаємося нашими перспективними першокурсниками баскетболістами та бажаємо нових гучних перемог і спортивних звершень!