Новини ЕІУ

Міжнародні конференції - шлях однодумців

Викладачі кафедри фінансів ННІ ЕІУ знаходяться в постійному науковому пошуку. Результати своїх наукових досліджень вони активно презентують на міжнародних конференціях. Адже тільки під час професійного спілкування з колегами, відповідей на цікаві запитання народжуються нові думки, знаходяться шляхи розв’язання проблем.

Саме у такому активному спілкуванні взяли участь завідувач кафедри Лада Шірінян та доцент Наталія Климаш під час проведення V ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика», присвяченої 20-річчю кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету, а також V Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку», присвяченої 15-річчю кафедри фінансів, обліку та аудиту Національного університету «Острозька академія».

Професор Лада Шірінян виступила з доповіддю «Аналіз присутності страховиків з іноземним капіталом в контексті фінансової безпеки страхового ринку України», яка викликала жвавий інтерес у учасників конференцій. Збагачені новими думками наші науковці готові ділитися новою інформацією із студентами та колегами на наукових семінарах.