Новини ЕІУ

«IMS-НУХТ» – володар Суперкубка України!

14 жовтня в Броварах відбувся матч за Суперкубок України з футзалу серед жіночих команд. Цей трофей розігрується між командою-чемпіоном Вищої ліги та володарем Кубка України. Минулого сезону футзалістки "ІМС-НУХТ" посіли перше місце у Вищій лізі Чемпіонату України і здобули Кубок України, оформивши "золотий дубль", тож суперницями дівчат нашого університету у поєдинку за Суперкубок стали спортсменки харківської  "Тесли" - команди-фіналістки Кубку України.

Слід зазначити, що у складі команди «ІМС-НУХТ» Національний університет харчових технологій у цій грі представляли чотири студентки та випускниці Навчально-наукового інституту економіки і управління: Анастасія Кліпаченко, Альона Кирильчук, Анастасія Чиженок, Сніжана Воловенко.

Сама гра виправдала очікування поціновувачів футзалу. Обидві команди демонстрували майстерну, яскраву, комбінаційну гру, подарувавши глядачам справжнє свято футзалу. Слід зазначити, що після чудово розіграної комбінації голом у ворота суперника у цьому поєдинку відзначилася і наша студентка Анастасія Кліпаченко. А у підсумку потрібний нам результат забезпечили досвід, високий клас і майстерність наших дівчат – команда «ІМС-НУХТ» здобула заслужену перемогу з рахунком 3-1 і завоювала Суперкубок України з футзалу серед жіночих команд!

Вітаємо команду нашого університету, її головного тренера Тараса Шпичку й усіх вболівальників із почесним званням володаря жіночого Суперкубка України з футзалу! Особливо нам приємно за представників Інституту ЕіУ у складі команди-переможниці. Щиро бажаємо нашим чемпіонкам ще багато гучних, яскравих та незаперечних перемог!