Новини ЕІУ

Англомовні дебати

Нещодавно на кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провели чергове засідання “Еnglish speaking club”, традиційно за участю спеціального гостя з Сполучених Штатів – Stuart Snuggs та викладача Божок Наталії. Предметом обговорення стала актуальна та цікава тема “Higher Education in the USA and in Ukraine”, яка мотивувала студентів ННІ ЕіУ до активного обговорення та роздумів. Засідання розпочали з вивчення специфічної лексики за тематикою зустрічі, а продовжили розгадуванням кросвордів й виконанням цікавих завдань.

 Наступним етапом зустрічі був аналіз текстів “Higher Education in the USA and in Ukraine”, які ознайомлювали з особливостями навчання у вищих учбових закладах в Україні та США. Зокрема, Stuart Snuggs поділився з студентами інституту ЕіУ своїми спогадами про навчання в університетах Америки. Адже за плечима у нього три дипломи міжнародного зразка, один з яких - MBA.

Наприкінці зустрічі учасників розділили на 4 команди, кожна яких отримала окреме завдання. Перші 2 команди визначали переваги та недоліки навчання у вищій школі України. В свою чергу, інші дві – диференціювали переваги та недоліки навчання у США. Засідання “Speaking club” черговий раз підтвердило ефективність комунікативного підходу для підвищення мотивації студентів до вивчення англійської мови.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до занять. Вони проходять  кожної середи (першого тижня) на 3 парі (11:20-12:40) в аудиторії А-337.