Новини ЕІУ

Розширюємо горизонти освітніх можливостей

10 жовтня кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління презентувала програму академічних обмінів імені Фулбрайта.

Програма спонсована урядом США і посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Вона успішно діє з 1946, нині – більш ніж у 160 країнах світу на засадах взаємодії та взаєморозуміння, на пізнанні та повазі до розмаїтого світу.

Анна Пасенко, асистент програми iменi Фулбрайта в Україні, розповіла студентам та викладачам ННІ ЕіУ про можливості навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США для студентів старших курсів та випускників ВНЗ, молодих викладачів та дослідників, кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту.

Усі присутні мали змогу поспілкуватися англійською мовою з американською студенткою Сарою Вудс, яка є стипендіаткою програми Фулбрайта та наразі проходить стажування у Вінницькому університеті, а саме - викладає англійську мову. Сара коротко розповіла про свій досвід участі у програмі, перші враження від України та українських студентів та відповіла на численні запитання стосовно програми.

Презентація неабияк зацікавила студентів та викладачів нашого інституту, відкривши перед ними нові перспективні напрями освітнього та фахового збагачення. А якщо ж вам не вдалося потрапити на зустріч, то детальніше з програмами ви можете ознайомитися тут.