Новини ЕІУ

Знайомство з перспективним майбутнім

6 жовтня Національний університет харчових технологій радісно приймав гостей, адже відбулася довогоочікувана подія - День відкритих дверей OPEN NUFT 2018
Наші гості-абітурієнти мали можливість поблукати університетськими стінами, посмілкуватися з викладачами та хоч трохи познайомитися зі студентським життям.


Студенти і викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ познайомили учнів та їх батьків з інститутом, його кафедрами і спеціальностями, розповіли про навчання та цікаві проекти.
Крім того, майбутні випускники шкіл мали можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах на економічну тематику, послухати цінні поради для випускника і поставити бажані питання.


Після цього наші гості насолодилися різноманітними смаколиками на пікніку, організованому студентським активом університету.
Ну а вишнею на торті став святковий концерт, де абітурієнти могли надихнутися запальними танцями від наших неймовірних дівчат Dance Formation, сольними виступами голосистих виконавців - студентів ЕіУ. А також стали свідками дебютного виступу з новою композицією інститутського гурту А5.
По вогниках в очах було зрозуміло, що усім присутнім сподобалося знайомство з університетом, тож сподіваємося побачити усіх в наступному році в нашій дружній родині ННІ ЕУ вже у ролі наших студентів.