Новини ЕІУ

Наукова активність викладачів ННІ ЕіУ

На кафедрі фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління на постійній основі діє науковий проект «Комплексна оцінка та шляхи підвищення конкурентоспроможності страхового ринку України в контексті європейської інтеграції», у рамках якого викладачі та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» беруть участь в наукових конференціях та освітніх проектах.

Нещодавно викладачі кафедри фінансів Наталія Климаш та Михайло Арич на чолі із завідувачем Ладою Шірінян взяли участь у VIII міжнародній науково-практичній конференції «Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах інституційних перетворень глобального середовища». Конференція відбулась на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова – провідного науково-освітнього центру сучасної України.

Представники ННІ ЕіУ разом із передовими вітчизняними науковцями стали активними учасниками наукового заходу і представили результати своїх наукових досліджень в секції «Фінансова система України: інституціоналізація розвитку в умовах глобалізації». Ми раді перспективним науковим ініціативам викладачів ННІ економіки і управління і бажаємо подальшого фахового збагачення та імплементаціїї набутого досвіду в робочому процесі.