Новини ЕІУ

На хвилі яскравих рекламних подій

Навчання на кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ – цікаве і сповнене професійними івентами та яскравими враженнями. Наші студенти завжди  тримають руку на пульсі сучасного життя у неймовірному світі маркетингу, підприємництва та реклами.

Нещодавно студенти спеціальностей "Маркетинг", "Реклама та зв'язки з громадськістю", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ННІ ЕіУ традиційно завітали на масштабну подію у сфері рекламного бізнесу: міжнародну виставку реклами REX-2018. На декілька годин студенти поринули у фантастичний світ сучасних технологій, цікавих новинок та речей, які раніше здавались витвором уяви найсміливішого наукового фантаста. Вони познайомились із експозицією візуальної індустрії, дізнались, які інструменти дозволяють привабити клієнта у місцях продажу, побачили справжнє розмаїття брендової продукції та HandMade.
Студенти інституту ЕіУ відкрили для себе секрети створення успішного рекламного фото, дізнались, як працювати із фототехнікою та декораціями, якими мають бути локації для професійних знімків.  Не меншу цікавість викликала експозиція ексклюзивної сувенірної упаковки, різноманіття її дизайну, матеріалів та обладнання для виготовлення, а також експозиція сучасного друку.

Відвідавши виставку, юні маркетологи, підприємці й рекламісти відчули себе частиною світу рекламних технологій, отримали незабутні враження та поштовх до нових ідей, і, не менш важливо, чудово провели день в колі друзів. Безумовно, практичний досвід стане їм у нагоді, а дружній колектив кафедри маркетингу нашого інституту допоможе якомога частіше бувати в центрі надихаючих подій.