Новини ЕІУ

Переможний дебют

Навчальний рік для студентів Національного університету харчових технологій традиційно розпочинається не лише з лекцій та семінарів, але й нових спортивних викликів. Особливо цікавими та захопливими бувають вони у першокурсників, адже кожен з них вперше має можливість проявити себе та свої здібності на загальноуніверситетських змаганнях.  

24 вересня у спорткомплексі НУХТ відбувся «Кубок першокурсника» з шашок. Приємно зазначити, що переможцем змагань стала студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальності «Журналістика» Вікторія Кикоть, яка перемогла в усіх іграх турніру, впевнено здолавши 8 суперниць зі всіх інститутів та факультетів НУХТ. Студентка ННІ ЕіУ продемонструвала високу майстерність, здатність аналітичного і стратегічного мислення.

Ми щиро раді успіхам нашої студентки та вітаємо її з заслуженим першим місцем на «Кубку першокурсника» з шашок. Бажаємо не зупинятися на досягнутому і вдосконалювати свої вміння, аби й надалі виборювати перемоги на шляху до абсолютного підкорення спортивного Олімпу!