Новини ЕІУ

Практикуємо менеджмент з найкращими агро-харчовими університетами світу

Безперевне навчання в Навчально-науковому інституті економіки і управління – це не тільки про студентів. Нещодавно к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів Юрій Кулинич завершив навчання на закордонних модулях програми AgriFood MBA Києво-Могилянської бізнес школи.

Навчання проводилося у визнаних агро-харчових університетах світу, а саме Wageningen University & Research, Нідерланди та University of Alberta, Канада. Зокрема, Wageningen University & Research визнаний найкращим агро-харчовим університетом у світі.

Учасники AgriFood MBA мали можливість проявити свої навики та досвід у роботі над реальними бізнес кейсами. Ян Ван Ройкел, генеральний директор Agro-Chain Competence Foundation зазначив, що в майбутньому харчові та агропідприємства, переробники і роздрібні продавці більше не конкуруватимуть як окремі інститути. Натомість, вони співпрацюватимуть як стратегічні ланцюги формування вартості і змагатимуться з іншими подібними ланцюгами у ринковому середовищі.

Актуальність розроблення конкурентного ланцюга формування вартості, проблемні питання взаємодії українських та іноземних компаній агро-харчової сфери, питання вертикальної інтеграції – основні сфери, в яких учасники AgriFood MBA мали можливість подискутувати. Разом з тим, участь у конференції “Visions 2018 Conference. Agri-food Superclusters: Industry Game Changer”, яка проводилась 4-5 липня в м. Едмонтон була чудовою нагодою налагодження цінних контактів та зв’язків для майбутньої співпраці.

Підсумовуючи, сучасне підприємство аграрної чи харчової галузі варто розглядати як частину глобальної економіки і тому ми прагнемо розвинути у студентів ННІ ЕіУ мотивацію створювати продукти з високою доданою вартістю.