Новини ЕІУ

Розвиваємо навики підприємництва

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальностей "Маркетинг" і "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" у своєму прагненні до знань відвідали зустріч з керівником відомої в Україні рекламної компанії AZET Group (Рекламна служба порятунку).

Спікер компанії  Євгеній Толочин, який, до речі, є випускником НУХТ, розпочав свій виступ з актуальної для студентів проблематики: вклад навчального закладу у побудову бізнес-зв’язків та кар’єрне зростання. Він відзначив важливість сформованих зв’язків та здобутих знайомств саме в процесі навчання.

Євгеній розповів історію зростання та складні періоди розвитку його бізнесу. Студенти ННІ ЕіУ переконалися, що відсутність позитивного результату в одній окремій угоді, при правильній реакції на це, не заважає отриманню міжнародного успіху в цілому. Особливу увагу він звернув на шляхи подолання кризових ситуацій та правильний і своєчасний вибір у зміні напрямку діяльності компанії.

Запитання студентів, що вже здобули перший практичний досвід у підприємництві, та тих, хто навчається на молодших курсах, суттєво відрізнялись. Спікер з задоволенням розповідав про свій перший практичний досвід, виділив основні вимоги до кандидатів на роботу в його компанії, поділився досвідом спілкування з клієнтами та підрядниками.

Окремо висловлюємо вдячність Євгенію за особливу комунікабельність і продемонстрований зразковий приклад того, як знайти спільну мову з новою і багатогранною аудиторією, що також є прикладом для наслідування в прагненні студентів до успішної підприємницької діяльності.