Новини ЕІУ

«Залишитися в живих» або неофіційне хрещення в студенти

Історія студентства різних часів і народів нагадує нам багато прикладів нестандартної посвяти в студенти, яку готують для нового покоління старшокурсники.

Весело посвята проходить в Португалії, в найстарішому Коїмбрському університеті. Там після офіційної церемонії першокурсники, обвішані порожніми консервними банками і облиті фарбою, проходять веселим і гучним парадом вулицями міста, співаючи пісні. Є і спеціальна церемонія «хрещення» - новачків з ніг до голови обливають водою і видають їм різнокольорові стрічки факультетів. А в Чехії, в Карловому університеті Праги, для першокурсників влаштовується особлива гра «Faust», яка нагадує телепередачу «Форт Боярд». Новачкам потрібно проявити знання та кмітливість - відповісти на каверзні запитання з різних галузей і дістати ключі з бочок, які можуть бути наповнені чим завгодно.

Студенти старших курсів Навчально-наукового інституту економіки і управління не відстають від своїх європейських колег і з року в рік вигадують нові цікаві формати неофіційної посвяти першокурсників. Тож і цього разу вони підготували захопливий квест столицею під гаслом «Залишитися в живих».

Для початку винуватців події поділили на 10 команд, в яких вони дружно долали відстань і виконували завдання, які підготували для них організатори. Повірте, що часом це було дуже непросто, бо що-що, а фантазія, креативність і винахідливість у наших активістів дуже розвинені.  Успішно пройшовши станції, всі учасники випробування фінішували в історичному центрі міста, на горі неподалік Андріївського узвозу. Де після урочистої клятви, свіжа кров нашого інституту несподівано пройшла бойове хрещення, яке вже стало традиційним для нових поколінь ЕіУ. З гордістю повідомляємо, що не замараним у фарбу не вийшов ніхто. Подолання випробувань сприяло новим знайомствам та налагодженню контактів між учасниками, а неофіційний формат тільки посилив цей ефект. За нестандартними конкурсами, іграми, танцями і студенським куражем ми й не помітили як зросла наша дружна родина.

Відтепер наші першокурсники за правом можуть називатися справжніми чистокровними ЕіУ-шками! Ми вдячні всім учасникам свята та сподіваємось, що час навчання в нашому інституті стане для вас не менш веселим і яскравим, ніж його початок.