Новини ЕІУ

Знайомство з родиною ЕіУ

Вересень в Навчально-науковому інституті економіки і управління ми традиційно розпочинаємо із зустрічі-знайомства директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета та студентського активу з першокурсниками. Вони, амбітні і спраглі до нових знань, вщент заповнили актову залу університету в очікуванні знайомства із внутрішнім життя інституту ЕіУ.

Відкрив захід директор Олег Шеремет, звернувшись до нового покоління лідерів з найкращими побажаннями та настановами. Він розповів про історію університету, видатних особистостей його заснування, особливості кожної спеціальності. Згадав найвизначніші перемоги студентів ЕіУ на різноманітних наукових олімпіадах, спортивних змаганнях і творчих конкурсах. У своєму виступі він неодноразово наголосив на важливості правильного розподілу часу на роботу та відпочинок, адже лише той вміє гарно працювати - хто вміє відпочивати.


Голова студентської ради ННІ ЕіУ Яна Фільченкова розповіла першокурсникам про активне студентське життя та познайомила їх з відповідальними по секторах. Аби ще більше зацікавити новачків, активісти підготували відео-візитки, у яких розповіли та показали чим живуть та займаються учасники секторів. Окрилившись натхненням лідерів, кожен вибрав для себе справу, де зміг би проявити свої найкращі здібності.

Активні, сміливі, веселі та працьовиті – саме таких шукає актив Інституту економіки і управління. Зустріч в родинному колі ЕіУ пройшла у теплій та дружній атмосфері, де кожен знайшов щось цікаве для себе. Наостанок процитуємо директора Олега Шеремета: «Учение – свет, а неучение - чуть свет и на работу!»

Дорогі першокурсники, попереду у вас неймовірне студентське життя і потужний колектив особистостей, разом з якими ви відкриєте для себе нові емоції, незабутні спогади та особливе тепло. Адже запал студентського активу передається з великою силою і проникає у кожну душу студента ННІ ЕІУ! Не гай часу – дій, бо «ЕіУ- це життя, а не мить!»