Новини ЕІУ

Результативне завершення літнього англомовного кампусу НУХТ

Навчально-науковий інститут економіки і управління вже другий рік поспіль виступив організатором літнього кампусу з вивчення англійської мови, де  студенти та викладачі усіх інститутів та факультетів НУХТ підвищували свій лінгвістичний рівень знань. 

Допомагали їм у цьому досвідчені представники Transform English Academy: Dean, Jane, Claire та Andy Johnson, Annie Dunn, Maya McLane та Meilynne McKenzie .

Варто зазначити, що Американська літня школа вийшла за рамки традициційного підходу до вивчення мови і перетворила звичайний навчальний процес на цікавий та пожвавлений, завдяки ігровим формам навчання та активному спілкуванню з носіями англійської. Учасники кампусу отримали змогу розвинути свій потенціал та самовдосконалитися не лише за допомогою навчальних матеріалів, а й у формі живого спілкування під час прогулянок по Києву. 

Фінальним випробуванням та логічним завершенням навчання була міні-вистава, під час якої кожна з груп представляла свою сценку, де кожен продемонстрував знання, здобуті у школі упродовж навчання. 

Всього за 5 днів разом з американськими викладачами, кожен з учасників неабияк підвищив свій рівень знань з англійської мови і отримав не лише безцінний досвід спілкування з носіями мови, а й ділився своїм досвідом та виявляв доброзичливість української душі. 

Ми надзвичайно раді, що започаткована торік ініціатива перетворюється у добру традицію, і що нам знову вдалося провести час цікаво і з користю.

Висловлюємо велику вдячність нашим американським гостям за цей унікальний досвід і з нетерпінням чекаємо наступного англомовного кампусу та подальшого розвитку українсько-американської дружби.