Новини ЕІУ

Маркетологи ННІ ЕіУ - на вершині наукового Олімпу

Cтуденти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальності «Маркетинг» Наталія Войтович та Анна Софійченко взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр), який відбувся у 2018 р. на базі  Хмельницького національного університету. Цей конкурс дуже популярний серед студентської молоді, адже дає можливість представити найсильніші дипломні роботи бакалаврів та магістрів з усієї України.

Студентка ННІ ЕіУ Наталія Войтович представила бакалаврська роботу на тему:  «Дослідження змін у споживчому середовищі» та за результатами оцінок журі виборола І місце  у цьому престижному конкурсі і нагороджена дипломом І ступеня. Магістерська робота Анни Софійченко на тему: «Методичні підходи до обґрунтування сучасних методів вивчення поведінки споживачів продукції підприємства» посіла ІІ місце у конкурсі і нагороджена  дипломом ІІ ступеня. Студенти-переможці інституту ЕіУ продемонстрували свій особливий стиль, наукову новизну і доречність проведених досліджень, які підкорили авторитетне журі.

Подібні заходи, а особливо перемоги, надихають та додають ще більшого ентузіазму, зусиль і старанності для подальших наукових роздумів, проектів, робіт.

Щиро вітаємо з перемогою наших розумниць та їх наукового керівника, доцента кафедри маркетингу Тетяну Бєлову. Бажаємо великих успіхів у подальших наукових пошуках!