Новини ЕІУ

Управлінці персоналом ННІ ЕіУ підкорюють Black Sea Science 2018

В Одеській національній академії харчових технологій відбувся міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2018». До складу оргкомітету цього престижного освітнього заходу входять науковці з ОНАХТ, вишів Польщі, Болгарії, Казахстану, Сербії, Білорусі, Молдови, Ізраїлю, Китаю, Швейцарії, а сам конкурс проводиться у два тури: відбір кращих робіт за 6 секціями та підсумкова скайп-конференція із визначенням переможців. 

Цьогоріч в секції «Економіка і управління» було заявлено 53 роботи студентів та студентських команд з українських та іноземних ВНЗ. В тому числі третьокурсниця-управлінець персоналом Влада Кемська (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління представила результати дослідження рівня інтелектуальної безпеки одного з дочірніх підприємств турецького рітейлера LC Waikiki (бренд одягу для всієї родини).

Робота Влади «Basis of intellectual security management of the enterprise», виконана англійською мовою та з поєднанням сучасних методів HR-аналітики і економіко-математичного моделювання, потрапила у фінал. За підсумками захисту наша студентка здобула друге місце і схвальні відгуки членів інтернаціонального журі щодо нетривіальності обраної теми, її вдалої практичної апробації та впевненого виступу.

Вітаємо Владу та її керівника доцента Ліану Мазник з достойною перемогою, бажаємо нових креативних ідей та рішень і не зупинятись на досягнутому в підкоренні міжнародного наукового Олімпу.