Новини ЕІУ

Про дизайн і креативний маркетинг від професіонала

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали традиційну щомісячну зустріч у рамках творчої лабораторії Олени Дерев’янко «Танець думки». Травнева зустріч була присвячена темі дизайну та креативного маркетингу, а її гостем став Костянтин Левошко – один із найяскравіших представників дизайнерської сфери, що має великий досвід роботи із масовими проектами (Євробачення, Євро-2012) та відомими брендами (1+1, СТС, Samsung, Київстар, Pepsi тощо). Фахівець розповідав про свій професійний досвід, надавав поради та відповідав на масу запитань від аудиторії.

Студенти-маркетологи ННІ ЕіУ дізналися від відомого експерта, як правильно шукати дизайнерів для свого проекту. На думку Костянтина Левешка, саме тоді, коли досягнеться взаєморозуміння між замовником та дизайнером, проект буде активним та захоплюючим. Лектор довів до аудиторії основні фактори і складові, які стають запорукою ефективності проекту. Також він поділився досвідом, як не варто працювати із творчими людьми, щоб уникнути найвідоміших помилок співпраці із ними. Велику зацікавленість у студентів інституту ЕіУ викликала тематика колористики у маркетингу і дизайні.

Щиро дякуємо Олені Дерев’янко за надані студентам ННІЕіУ НУХТ унікальні можливості фахового розвитку та професійного зростання серед професіоналів галузі, можливість переймати безцінний практичний досвід у провідних фахівців з маркетингу, реклами, зв’язків з громадськістю.