Новини ЕІУ

Чергові здобутки лідерів фінансової освіти

Із 22 по 25 травня у ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси», участь у якій взяли і студенти спеціальності "Фінанси" Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

На олімпіаду приїхали 64 учасники з усіх куточків України із 21-го вищого навчального закладу. Студенти розв’язували завдання, пов’язані з усіма розділами курсу «Фінанси». Приємно зазначити, що в умовах високої конкуренції студентам НУХТ вдалося набрати досить високі бали. У підсумку студент IV курсу  ННІ ЕіУ Сергій Бухарєв виборов ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіади з дисципліни «Фінанси». Високі результати також продемонструвала й друга представниця інституту ЕіУ Сєвда Керімова

Щиро вітаємо студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління та їх наукового керівника професора Ладу Шірінян з високими результатами на фаховій олімпіаді! Бажаємо вагомих здобутів і перемог не тільки у навчанні, а й на професійній ниві та в житті. Зичимо завжди тримати високу інтелектуальну планку лідерів фінансової освіти.