Новини ЕІУ

CFA Institute відкриває можливості

22 травня студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Міжнародні економічні відносини» і викладачі нашого інституту вперше у НУХТ приймали гостей з українського представництва інституту CFA. CFA Institute – це світова організація, яка об’єднує інвестиційних професіоналів усіх країн. Інститут пропонує навчання на професійних спеціалізованих освітніх програмах з підготовки фахівців фінансового ринку. Сертифікат CFA дає переваги у працевлаштуванні в будь-якій провідній фінансові компанії по всьому світу. Зустріч була організована за ініціативи та сприяння доцента кафедри фінансів Катерини Багацької.

Студенти ННІ ЕіУ дізнались особисто від директора українського представництва Анни Анзіної про особливості професійних освітніх програм CFA, вимоги до бажаючих навчатися,  професійні і кар’єрні перспективи розвитку в Україні і світі. Анна Анзіна повідомила, що кандидати на вступ на програму CFA повинні мати освіту не нижче рівня бакалавра, підкреслила, що рівень теоретичних знань наших студентів відповідає базовим вимогам навчання і наголосила, що навчання на програмах CFA не є заміною традиційної університетської освіти, а виступає її доповненням для тих, хто прагне глибшого професійного розвитку. Ця інформація викликала неабиякий інтерес серед студентської аудиторії.

Важливою новиною для викладачів інституту ЕіУ було повідомлення про можливості співпраці університету з CFA Institute у напрямку адаптації магістерських програм до програм навчання CFA Institute, що в перспективі не тільки забезпечує глибоку фахову підготовку інвестиційних аналітиків, портфельних аналітиків, ризик-аналітиків тощо, а й надає стипендії на навчальні програми CFA Institute.

У продовження зустрічі досвідом здолання непростого, але дуже перспективного шляху навчання за програмою CFA поділилася зі студентами та викладачами інституту економіки і управління старший аналітик компанії Dragon Capital Наталія Шпигоцька.

Тож  майбутні фахівці економічних напрямків ще раз переконалися, що нині для вмотивованої студентської молоді відкриті усі двері і кордони у професійному розвитку.