Новини ЕІУ

Перспективне партнерство

Національний університет харчових технологій розширює межі академічного партнерства. 22 травня був підписаний договір про співпрацю з Вищою Лінгвістичною Школою у м. Ченстохова (Польща). З нагоди офіційного закріплення бізнес-стосунків до університету завітав проректор навчального закладу Томаш Кук, а також директор ДВНЗ «Київський механіко-технологічний коледж» Ігор Шкарлат.

Гості зустрілися з ректором нашого університету Анатолієм Українцем і директором Навчально-наукового інституту економіки і управління Олегом Шереметом. У ході зустрічі обговорювалось сьогодення нашого університету й Вищої Лінгвістичної Школи, плани розвитку та можливі напрями співпраці. Польські колеги запропонували для наших студентів надзвичайно гнучку й зручну програму отримання подвійних дипломів. Зауважимо, що вона вже апробована й успішно працює у ДВНЗ «Київський механіко-технологічний коледж», випускники якого щороку стають гідним поповненням студентського колективу ННІ ЕіУ.

Підписавши договору про співпрацю, пан Томаш Кук зустрівся зі студентами Навчально-наукового інституту економіки і управління. Він розповів їм про свій навчальний заклад і пропоновану програму академічної мобільності. Про досвід започаткування програми й враження від неї своїх студентів розповів Ігор Шкарлат. Польський фахівець продемонстрував диплом і додаток до нього, що їх отримують випускники програми. Також гості відповіли на численні запитання студентів, і запросили вже у липні відвідати Вищу Лінгвістичну Школу у м. Ченстохова, аби отримати власне уявлення про можливості, що з’являються у учасників програми.